Krem për Trupin, me Vaj të Farës së Kajsisë Ekstra të Virgjër

  Krem për Trupin, me Vaj të Farës së Kajsisë Ekstra të Virgjër

  Lek 780.00 Lek 1,300.00
   PERSHKRIMI

   Krem trupi, ideal për lëkurë të thatë. Falë ekstrakteve organike të Kajsisë, Kokosit, Karotës dhe Orizit në sinergji me vajrat organikë, si vaji i ullirit ekstra i virgjër dhe lules së diellit, me kakaon dhe gjalpin shea, lëkura do të ushqehet thellësisht. Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendosni sasinë e nevojshme në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim