Seti i Olimpit Kundër Rënieve së flokëve + Skrab për Trupin DHURATË

  Seti i Olimpit Kundër Rënieve së flokëve + Skrab për Trupin DHURATË

  Lek 2,590.00 Lek 3,200.00
   PERSHKRIMI

   Krem për Trupin 

   Me përmbajtjen e saj 100% të vajit të ullirit, ky krem ushqen lëkurën dhe jep një ndjenjë të butë dhe të gjallëruar. Vaji i ullirit përmban vitaminë E natyrale, gjalpë shea, pro vitaminës B5 dhe formula e tij siguron hidratimin dhe kujdesin për lëkurën tuaj. Përdoreni si pjesë të rutinës së përditshme të kujdesit për lëkurën.

   Maskë Flokësh 

    Formula e saj e veçantë që përmban provitaminën B5 rregullon në mënyrë të përsosur dëmtimin dhe ristrukturon flokët. Parandalon këputjen e flokëve. Ndihmon për të rregulluar ekuilibrin e hidratimit dhe forcon flokët kundër dëmtimeve të shkaktuara nga mjetet stiluese.  

   Shampo Kundër Rënieve së Flokëve 

   Shampoja me vaj ulliri Thalia, efektive kundër rënies së flokëve, përmban vaj ulliri të dendur në formulimin e tij, duke lejuar flokët tuaj të marrin frymë dhe ndihmon në parandalimin e rënjes së tyre.

    Skrab për Trupin DHURATË

   Skrab për trupin me përbërje të vajit të ullirit Thalia Natural Beauty, pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë agjentëve natyralë të marrë nga vaji ulliri intensiv dhe bërthama e kajsisë. Ndihmon gjithashtu që lëkura juaj të ketë një pamje bebe dhe mëndafshi. Vaji i ullirit i pasur me vitamina K dhe E. Përmban kalcium, natrium, kalium dhe hekur.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim