Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • BIOSNAIL Krem për konturet e syve
BIOSNAIL Krem për konturet e syve

BIOSNAIL Krem për konturet e syve

Lek 2,800.00 Lek 2,500.00
  PERSHKRIMI

  Kremi për konturet e syve,me veti kundër rrudhave dhe rrathëve,zbutës, hidratues dhe  pastrues  është një trajtim që përdor veprime sinergjike të ingredientëve si: jargë kërmilli,  acid hialuronik, vaj prej xhelit  Aloe Vera dhe vaj Durato të cilët  i japin kremit veti zbutëse,ushqyese dhe qetësuese.

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim