Seti Marshmallow + Sapun Natyral DHURATË

  Seti Marshmallow + Sapun Natyral DHURATË

  Lek 1,490.00 Lek 1,850.00
   PERSHKRIMI

   Krem Për Lëkurën Me Marshmallow

   Me formulën e tij të veçantë që siguron thithje të shpejtë, nuk lë ndjesinë e vajit pas përdorimit. Ai gjithashtu zvogëlon poret dhe ndihmon në parandalimin e pikave të zeza, aknet, të cilat janë ndër problemet më të mëdha të të rinjve. Produkti ndihmon fytyrën tuaj të ketë një pamje të gjallë dhe rrezatuese. Ju mund të përdorni kremin e lëkurës Thalia Natural Beauty Marshmallow si pjesë e rutinës tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën.

    Larës Për Fytyrë Me Marshmallow

   Marshmallow Micellar Water, ju siguron një pastrim në mënyrë efektive dhe të butë të papastërtive në lëkurë falë agjentëve të tij të pastrimit. Mbajeni lëkurën tuaj të butë dhe të hidratuar. Ndihmon për të hequr yndyrën, tensionin dhe thatësinë. Zvogëlon poret, eliminon pikat e zeza dhe aknet. Larësi Marshmallow Micellar është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm në të gjitha llojet e lëkurës.

   Sapun Natyral Marshmallow DHURATË

   Ky sapun i shkëlqyer për fytyrën dhe për larjen, ndihmon në parandalimin e rritjes së yndyrës falë ekstrakteve intensivë të luleve marshmallow. Sapuni natyral Thalia Marshmallow Micellar mund të përdoret për kujdesin e fytyrës dhe trupit.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim