Krem për Lëkurën me Ekstrakt Trendafili

  Krem për Lëkurën me Ekstrakt Trendafili

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Ndihmon për të lehtësuar lodhjen e lëkurës dhe për ta mbrojtur atë kundër faktorëve të mjedisit. Falë strukturës së saj të hollë, ajo absorbohet lehtësisht pa lënë një ndjenjë vajore, ndihmon në parandalimin e shkëlqimit të lëkurës dhe fitimin e një pamjeje të qartë.

   Përdorimi i produktit:

   - Vendoseni butësisht në lëkurën e pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje me lëvizje masazhi rrethore.

   - I përshtatshëm për fytyrën tuaj dhe të gjithë lëkurën tuaj.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim