Krem për Fytyrën me Ekstrakt Shege

  Krem për Fytyrën me Ekstrakt Shege

  Lek 1,000.00
   PERSHKRIMI

   Kremi e bën lëkurën të duket më e ndritshme, e lëmuar dhe e shëndetshme.

   Përdorimi i produktit: - Vendoseni butësisht në zonën tuaj të pastruar të fytyrës dhe qafës me lëvizje masazhi rrethore, në mëngjes dhe në mbrëmje.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

    

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim