Krem për Fytyrën me Pudër Perle

  Krem për Fytyrën me Pudër Perle

  Lek 1,000.00
   PERSHKRIMI

   Pluhuri i perlave, i marrë nga bluarja e perlave, përshpejton metabolizmin e lëkurës dhe rinovon qelizat falë molekulave bioaktive me bazë minerale miqësore me lëkurën. Në përdorim të rregullt, ajo i jep shkëlqim dhe freski lëkurës. 

   Përdorimi i produktit: 

   Vendoseni butësisht në zonën e pastruar të fytyrës dhe qafës me lëvizje rrethore masazhi, në mëngjes dhe në mbrëmje. 

    

   Përmbajtja e produktit:

    -Aqua

   -Vaj i Germit

   -Pluhur perlash

   -Parfum

   -Allantoina

   Nuk përmban substanca të dëmshme si paraben dhe parafinë.- Produkti nuk është testuar në kafshë.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim