Krem Hidratues për Këmbët

  Krem Hidratues për Këmbët

  Lek 1,190.00 Lek 1,900.00
   PERSHKRIMI
   • Efekt zbutës për këmbë  të thata, të ashpra dhe të çara
   • I përbërë nga vajëra biologjike, Vitaminë E dhe ekstrakte të trëndafilit  
   • Nxit riprodhimin e qelizave
   • Krijon veprim zbutës, rigjenerues dhe antibakterial


   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim