Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem hidratues për duar-BIO Snail
Krem hidratues për duar-BIO Snail

Krem hidratues për duar-BIO Snail

Lek 1,600.00 Lek 1,450.00
  PERSHKRIMI  Duart e bukura  përcjellin një mirëqenie të përgjithshme, dhe kur ato janë të buta,janë me të vërtetë tërheqëse! Kremi i duarve Bio Snail është mënyra për të përkëdhelur duart: të pasura dhe natyrale, përbërësit e saj hidratojnë dhe ruajnë bukurinë tuaj natyrale të lëkurës. Formula e saj me Vajin e Ullirit PGI nga Dukati i Parmës (hidratues, mbrojtës), Argan Oil (hidratues), Vaj Jojoba (antioksidant), Ekstrakt i sekrecionit  të kërmillit , Aloe Vera (anti-age) dhe Ekstrakt i farave të rrushit ( hidratues), e bën lëkurën tuaj më të fortë dhe me pamje më të re, duke integruar efektet antioksiduese, ushqyese dhe kundër plakjes së Snail Secretion, një përbërës thelbësor në këtë krem. Krem  që përthithet  lehtësisht , jo i yndyrshëm dhe  për një lëkurë super të butë.

  Formati: 75 ml

  Aplikoni kremin në duar dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Aplikojeni disa herë në ditë. Mos aplikoni përreth syve. Mbajeni larg fëmijëve.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim