Set Thalia + Sapun Verbena Dhuratë

  Set Thalia + Sapun Verbena Dhuratë

  Lek 2,200.00 Lek 2,550.00
   PERSHKRIMI

   Krem Fytyre Verbana

   Ka efekte shëruese në lëkurë, e mbron atë nga yndyra dhe siguron hidratim afatgjatë. Gjithashtu rigjallëron lëkurën me aromën e freskët të smaltit. Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB me faktorin e saj të mbrojtjes 15 SPF.

   Sapun Verbena 

   Sapuni me ekstrakt Verbena ofron një kombinim ideal me ekstraktin e tij dhe myshkut, veçanërisht për lëkurën me yndyrë. Pastron yndyrën e tepërt në lëkurë dhe ndihmon në parandalimin e formimit të njollave të zeza. Përveç sigurimit të hidratimit dhe mbrojtjes për një kohë të gjatë, ajo rigjallëron lëkurën me aromën e freskët të Verbenës.

   Scrub Verbena 

   Falë mikro grimcave pastruese në formulën e tij, lejon hapjen e poreve të zgjeruara dhe të bllokuara duke pastruar yndyrën dhe papastërtitë që shkaktojnë njolla të zeza. Ndihmon në parandalimin e përsëritjes së pikave të zeza. Ai pastron lëkurën nga yndyra dhe siguron kontroll të shkëlqimit gjatë gjithë ditës. Aroma e freskët që ka relakson lëkurën dhe i jep asaj një pamje të qartë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim