Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem Fytyre SPF 50+,Kundra Njollave Me Acid Hialuronik 
Krem Fytyre SPF 50+,Kundra Njollave Me Acid Hialuronik 

Krem Fytyre SPF 50+,Kundra Njollave Me Acid Hialuronik 

Lek 3,200.00
  PERSHKRIMI


  Ky krem për fytyrën me acid hialuronik me  peshë molekulare 3,hidraton, forcon dhe mbron lëkurën nga rrezet  UVA / UVB. Falë  ingredientëve që ka si mjalti, karrota dhe  papaja  siguron nxirje  të gjatë pa  lënë njolla  të bardha .

  Formati 50 ml


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim