Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • BIOSNAIL Krem antiage për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me 75% sekrecion kërmilli
BIOSNAIL Krem antiage për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me 75% sekrecion kërmilli
BIOSNAIL Krem antiage për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me 75% sekrecion kërmilli

BIOSNAIL Krem antiage për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me 75% sekrecion kërmilli

Lek 4,400.00 Lek 3,950.00
  PERSHKRIMI

  Kremi i fytyrës i bazuar në jargët e kërmillit dhe Acid Hilauronik .

  Të gjitha llojet e lëkurës përfitojnë nga ky krem falë vetive të ingrendientëve të tij: Jargë Kërmilli (ushqyes), Snail Burr Active Water (elastike), Acid Hilauronic (kundër rrudhave), vaj Jojoba dhe gjalpë organik shea (zbutës),Vaj Organic Argani(oksigjenues), Rice Starch (freskues),dhe Vegetable Glycerin (hidratues). Përdorimi ditor i këtij kremi kombinuar me serumin me sekrecion kërmilli 90%, ndihmon kundër shenjave të para të rrudhave dhe i jep lëkures bukurinë e saj natyrale


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim