Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • BIOSNAIL,Krem antiage dhe hidratues për lëkurë të thatë me 66% sekrecion kërmilli
BIOSNAIL,Krem antiage dhe hidratues për lëkurë të thatë me 66% sekrecion kërmilli
BIOSNAIL,Krem antiage dhe hidratues për lëkurë të thatë me 66% sekrecion kërmilli

BIOSNAIL,Krem antiage dhe hidratues për lëkurë të thatë me 66% sekrecion kërmilli

Lek 4,250.00 Lek 3,850.00
  PERSHKRIMI
  Kremi i fytyres i bazuar në jargët e kermillit dhe  acidin hialuronik. Te gjitha llojet e lëkures përfitojnë nga ky krem falë vetive të ingrendienteve të tij: Jargët e kërmillit(ushqyes),elementë  aktivë  të  jargëve të  kërmillit (elasticitet), Acidin  Hialuronik(kunder rrudhave),vaj Jojoba dhe Gjalpë Organic Shea
  (zbutës), Vaj Organik Argani(oksigjenues), Rice Starch (freskues), dhe Glicerinë  Perimesh(hidratues). Përdorimi ditor i këtij kremi kombinuar me serumin me sekrecion kërmilli 90%, ndihmon kunder shenjave të para të rrudhave dhe  i jep lëkurës bukurinë e saj natyrale.

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim