Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • BIOSNAIL, Krem fytyre anti-age, 70% sekrecion kërmilli.
BIOSNAIL, Krem fytyre anti-age, 70% sekrecion kërmilli.

BIOSNAIL, Krem fytyre anti-age, 70% sekrecion kërmilli.

Lek 5,100.00 Lek 4,600.00
  PERSHKRIMI

  Krem antiage për lëkurë të ndjeshme me 70% sekrecion kërmilli

  Krem për fytyrën dhe qafën me jargë kërmilli dhe elementë aktive nga jargët e kërmillit  per efekt natyral kundër rrudhave.

  Ka veti ushqyese dhe hidratuese në lëkurë dhe gjithashtu ka ingredient të fuqishëm aktive që stimulojnë prodhimin e acidit hilauronik, kolagjenit dhe elastinës për të bërë lëkurën të duket me kompakte, e tërhequr dhe  elastike.

  Me teksturë të mëndafshtë, krem i pasur me ingredient kundër ndotjes, e cila ndihmon në forcimin natyral të sistemit mbrojtës nga dëmtimet e smogut, ndotjes dhe agjentëve atmosferike, duke ribalancuar lëkurën. I qëndrueshëm dhe shkëlqyes në fytyrë, ka përqëndrim  të lartë molekulash të Acidit Hilauronik për veti kundër rrudhave dhe gjalpë organik Shea me veti ushqyese.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim