Krem Disiplinues me Fara Liri

  Krem Disiplinues me Fara Liri

  Lek 1,400.00
   PERSHKRIMI

   Ideale për trajtimin e flokëve të elektrizuar, të thatë, dhe të vështirë për tu stiluar. Përbërësit e perimeve (fara e linit, proteina e sojës, mimosa, farat e lulediellit, jojoba). Kremi disiplinor rigjallëron flokët,duke i dhënë shkëlqim dhe  trashësi

   SI PËRDORET:

    Vendoseni përpara tharjes.

    Në flokë të thatë shkëlqen dhe eleminon efektin elektrizues.

   Përdorim për flokë te drejtë  dhe kacurrel.

   Tundeni para se ta përdorni.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim