Krem Dielli Bronzea Spf 50+

  Krem Dielli Bronzea Spf 50+

  Lek 2,700.00
   PERSHKRIMI

   Krem dielli i përshtatshëm për të gjithë familjen, mbron nga rrezet UVA / UVB.

   Formuluar me Karrota, Mjaltë dhe Papaja,siguron  një përthithje  perfekte nga lëkura dhe mbrojtje ideale.Siguron mbrojtje të gjatë pa lënë njolla të bardha .

   Formati 150 ml

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim