Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem Dielli Bronzea Spf 30+
Krem Dielli Bronzea Spf 30+

Krem Dielli Bronzea Spf 30+

Lek 2,600.00
  PERSHKRIMI

  Krem dielli i përshtatshëm për të gjithë familjen, mbron nga rrezet UVA / UVB.

  Formuluar me Karrota, Mjaltë dhe Papaja,siguron  një përthithje  perfekte nga lëkura dhe mbrojtje ideale.Siguron nxirje  të gjatë pa lënë njolla  të bardha .

  Formati 150 ml


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim