Krem CC-UMF

  Krem CC-UMF

  Lek 1,500.00
   PERSHKRIMI

   Hidratoni dhe përsosni  lëkurën tuaj me  kremin  CC.I lehtë, formulë hidratuese, zvogëlon shfaqjen e linjave të imëta dhe përzihet pa mundim për një mbulim natyral dhe të zgjatur.

   Udhëzimet: Aplikoni me gishta ose furçë dhe përhapeni në formë të njëtrajtshme.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim