Set Thalia + Skrab Fytyre me Lajthi dhe Vanilje Dhuratë

  Set Thalia + Skrab Fytyre me Lajthi dhe Vanilje Dhuratë

  Lek 3,850.00 Lek 4,450.00
   PERSHKRIMI

   Krem Anti-Akne

   Ndërsa ky produkt ndihmon për të parandaluar formimin e puçrrave në lëkurën tuaj, nga ana tjetër, ai siguron hidratimin që i duhet lëkurës tuaj me formulën e tij të lehtë dhe mbron PH të lëkurës tuaj dhe ekuilibrin e yndyrës me përbërësit e tij natyralë. Kremi anti akne gjithashtu bën që lëkura juaj të duket më e shëndetshme dhe e butë me përdorimin e rregullt. 

   Krem për Fytyrën me Aloe Vera

   Ky krem ndihmon mbajtjen e ujit dhe vetive hidratuese të ekstraktit 50% të aloe vera, i cili mban të hidratuar çdo shtresë të lëkurës tuaj për një kohë të gjatë. Ndihmon për të lehtësuar ndjenjën e tensionit në lëkurën tuaj të shkaktuar nga mungesa e hidratimit. Thithet menjëherë dhe lëkura bëhet e freskët, e butë, merr një pamje dhe shkëlqim të gjallë.

   Larës Fytyre me Marshmallow

   Marshmallow Micellar Water, ju siguron një pastrim në mënyrë efektive dhe të butë të papastërtive në lëkurë falë agjentëve të tij të pastrimit. Mbajeni lëkurën tuaj të butë dhe të hidratuar. Ndihmon për të hequr yndyrën, tensionin dhe thatësinë. Zvogëlon poret, eliminon pikat e zeza dhe aknet.

   Sapun me Tea Tree

   Vaji i pemës së çajit, i cili zbut dhe hidraton lëkurën, ndihmon në balancimin e ynydrës, dhe gjithashtu i jep lëkurës një pamje me shkëlqim.  Ndërkohë, ajo lufton aknet në lëkurë dhe madje ndihmon në eliminimin e shenjave të tyre. Për më tepër, ka një efekt në heqjen e mavijosjeve që ndodhin si rezultat i ngjarjeve të tilla si goditja apo rënia. 

   Scrub Fytyre me Lajthi dhe Vanilje 

   Skrabi i fytyrës të serisë Thalia Vanilla & Witch Hazel është formuluar posaçërisht për lëkurë të thatë, të dehidratuar dhe pa jetë. Produkti, i cili ndihmon lëkurën të lehtësohet dhe të lëmohet, ju ndihmon të arrini një lëkurë të butë, të hidratuar dhe të gjallë. Zbut dhe ushqen lëkurën tuaj me përmbajtjen e saj të vaniljes; Rrit aftësinë mbajtëse të ujit të lëkurës tuaj me lajthinë (ekstraktin e lajthisë) dhe gjalpin shea.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim