Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Spray intensive multi-active
Spray intensive multi-active

Spray intensive multi-active

Lek 3,200.00
  PERSHKRIMI

  Spray intensive multi-active

  Spray intensive multi-active është mik i pazëvendësueshëm dhe i dobishëm i bukurisë me veprim gjallërues, detoksifikues, hidratues nëpërmjet ekstraktëve të Pine, Moringa dhe Ficus Indica. Mikromolekulat e agjentëve japin rehati dhe parandalojnë nga rrudhat falë vetive kundër plakjes nga Peptidet. Fermentimi i Lactobacillus forcon sistemin vetëmbrojtës të lëkurës, duke stimuluar rizgjimin e qelizave. Uji i butë i luleve përfundon miksimin, duke i dhënë lëkurës shkëlqim dhe ndjesi freskie.

  Përdorimi:

  Spruconi në formë rrethore në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe aplikojeni nqs gjatë ditës e keni të nevojshme.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim