Iluminator makeup base
Iluminator makeup base
Iluminator makeup base
Iluminator makeup base

  Iluminator makeup base

  Lek 1,900.00
   PERSHKRIMI

   Ndriçoni fytyrën tuaj me Iluminator-in që reflekton dhe që rrëshqet për ti dhënë një pamje të rifreskuar dhe plot me shkëlqim natyral fytyrës tuaj.

   Për një shkëlqim të dukshëm, është ideale të vendosni ndriçuesin e lëngshëm në pjesën e  poshtme  të fondatinës tuaj, për një pamje shumë më delikate.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim