Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals
Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals

  Laps Buzësh me bazë kremoze -IDUN Minerals

  Lek 2,300.00
   PERSHKRIMI

   Këto lapsa vegane të buzëve  janë një miksim i buzëkuqit  kremoz dhe një lapsi buzësh normal. Mineralet shumë të pastra kontribuojnë në pigmentimin e lartë ,vaji nordik i mjedrës i hidraton  buzët dhe duke pasur efekt qetësues ,i mban  ato të buta .  

   Zgjedhja më e mirë për të gjitha vajzat  që duan buzë me ngjyra intensive dhe efekt afatgjatë.

   Këto lapsa vijnë në 7 ngjyra dhe janë emërtuar sipas këngëtareve të famshme Suedeze.
   Nëse  ju dëshironi të arrini  nje  ngjyrë fantastike ,mbulim perfekt,  si dhe  hidratim për buzët tuaja atëherë ,ky është produkti juaj:

   -vegan
   -pa aromatizues
   -qëndrueshmëri e gjatë
   -ngjyra e pigmentuar
   -përmban vaj hidratues të mjedrës
   Pesha: 2,5 gr

   DIISOSTEARYL MALATE, SYNTHETIC WAX, CERA MICROCRISTALLINA, SILICA, POLYBUTENE, TOCOPHERYL ACETATE, PHENETHYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, RUBUS CHAMAEMORUS SEED OIL, CI 73360, CI 77891, CI 42090, CI 77499

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim