Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Highlighter UMF
Highlighter UMF
Highlighter UMF
Highlighter UMF

Highlighter UMF

Lek 1,400.00
  PERSHKRIMI
  Highlighter profesional likuid me 2 nuanca  Gold dhe Rose Gold.Për një fytyrë plot shkëlqim dhe hijeshi.Bëhet një me lëkurën duke dhënë një shkëlqim të inspiruar nga  shkëlqimi i rrezeve të dritës në mëngjes.

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim