Highlighter Profesional
Highlighter Profesional
Highlighter Profesional
Highlighter Profesional
Highlighter Profesional

  Highlighter Profesional

  Lek 1,400.00
   PERSHKRIMI
   Highlighter profesional likuid me 2 nuanca  Gold dhe Rose Gold.Për një fytyrë plot shkëlqim dhe hijeshi.Bëhet një me lëkurën duke dhënë një shkëlqim të inspiruar nga  shkëlqimi i rrezeve të dritës në mëngjes.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim