Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Highlighter-Gizzene
Highlighter-Gizzene
Highlighter-Gizzene
Highlighter-Gizzene
Highlighter-Gizzene
Highlighter-Gizzene

Highlighter-Gizzene

Lek 799.00
  PERSHKRIMI

  Highlighter i lëngshëm për një shkëlqim natyral dhe të lehtë që të gjitha ne e duam.Ky highlighter reflekton dritë dhe  njëtrajtësohet me lëkurën tuaj për t'ju dhënë një shkëlqim të shëndetshëm dhe natyral. Frymëzuar nga shkëlqimi i freskët i dritës së këndshme gjatë lindjes së diellit, është krijuar kjo formulë e përsosur për t'ju dhënë një shkëlqim të shëndetshëm.

  Aplikojeni këtë highlighter si një shkëlqim të gjithanshëm  duke e aplikuar atë në mënyrë të barabartë në fytyrën tuaj  tek mollëzat dhe poshtë urës hundës.

  Formula ju jep një ndjesi të lehtë, aplikohet shpejt duke ju dhënë një përfundim natyral dhe plot me shkëlqim.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim