Skrab për fytyrën dhe trupin

  Skrab për fytyrën dhe trupin

  Lek 3,300.00
   PERSHKRIMI
   • E përshtatshme për pastrim të thellë dhe jo agresiv
   • I jep shkëlqim lëkurës, falë veprimit të bajames dhe pudrës së kakaos
   • Vepron  kundër rrudhave

   E përshtatshme  për lëkurë sensitive

   Përdorimi:

   Fytyra: Aplikojeni në fytyrë duke e masazhuar në lëvizje rrethore për rreth një minutë, duke evituar zonën e syve. Lejeni për 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni.

   Trupi: Aplikojeni në trup duke e masazhuar në lëvizje rrethore duke e përfocuar në zonat e ashpra si brryli, gjuri dhe thembra. Lejeni për 10-15 minuta dhe më pas shpëlajeni.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim