Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Pastrues fytyre skrab
Pastrues fytyre skrab

Pastrues fytyre skrab

Lek 2,500.00
  PERSHKRIMI

  Pastrues fytyre skrab

  Gentle Facial Cleanser, nëpërmjet sinergjisë së disa substancave aktive prezente në formulë,pastron butësisht  në thellësi lëkurën,duke çliruar poret nga papastërtitë dhe kundërvepron me imperfeksionet e lëkurës. Veprimi i pastrimit të thellë realizohet falë grimcave te bajames dhe lajthisë, të cilat pastrojnë në thellësi, duke eliminuar pikat e zeza, aktivizojnë qarkullimin e gjakut dhe përmirësojnë përthithjen e produkteve pasardhëse, duke stimuluar rigjenerimin e lëkurës për të patur një lëkurë të mëndafshtë. I pajisur me ingredientë aktivë, që zbusin e hidratojnë lëkurën dhe stimulojnë ringjalljen e qelizave.

  Përdorimi:

  Aplikojeni në trup duke e masazhuar në lëvizje rrethore për pastrim të thellë më intesiv duke u fokusuar në zonat më të ashpra si tek gjunjët, bërrylat, thembrat dhe më pas shpëlajeni.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim