Furça Angled Blending-IDUN Minerals

  Furça Angled Blending-IDUN Minerals

  Lek 2,560.00 Lek 3,200.00
   PERSHKRIMI

   Furça  Angle-Blending nga  IDUN Minerals është e përbërë nga Taklon, materiali sintetik më i mirë, i cili është i butë për lëkurën dhe i lehtë për tu aplikuar me të. Furça përdoret për të hijëzuar dhe për të përzier hijet e syve.

   Furça Kabuki është bërë nga takloni më i mirë, një material sintetik që është antialergjik, kështu që edhe me akne të ndjeshme mund të aplikoni pa irrituar lëkurën.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim