Fondatinë ETEREA+Sponge Dhuratë

  Fondatinë ETEREA+Sponge Dhuratë

  Lek 2,490.00 Lek 4,200.00
   PERSHKRIMI
   Fondatinë ETEREA
   • Trajtim inovativ i make up-it për lëkurën normale dhe të yndyrshme
   • I jep  lëkurës tuaj një hije të ngrohtë dhe shkëlqim të lehtë 
   • Siguron një mbulim të lartë dhe natyralitet me  efekt mat
   • Formula e fondatinës  është  e pasur me ekstrakte biologjike me funksione anti-oksiduese
   https://modastikacosmetics.com/collections/eterea/products/fondatine-e-lengshme-mat-eterea?variant=32315578646664

    Sfungjeri për aplikimin dhe përzierjen e  fondatinës është një shpëtim. Sfungjerët e bëjnë aplikimin e fondatinës pothuajse të padukshëm. Mos harroni, të përdorni sfungjerin pasi ta lagni.

    REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

    PRODUKTE TE NGJASHME

    Kthehu ne fillim