Seti Makeup Natyral

  Seti Makeup Natyral

  Lek 1,390.00 Lek 2,300.00
   PERSHKRIMI

   Fondatinë

   Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.

   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 
   Pudër fiksuese
   Transparente që e bën make up-in tuaj te qendroje sa me gjatë dhe është kundër ujit.
   Matte & Day Long 
   Një ngjyrë  e qëndrueshme për buzët, me një bazë të butë, që siguron hidratim përfundimtar.Ka efekt të gjatë dhe nuk thahet ,i përshtatshëm për buzët e plasaritura. Mbrojtje antioksiduese dhe hidratim përfundimtar.Kjo formulë e buzëkuqit mat,përmban elementë për të ndriçuar buzët me pigment super intensiv për një pasqyrim voluminoz metalik.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim