Fondatinë GIZZENE + Pudër Fiksuese + Buzëkuq DHURATË

  Fondatinë GIZZENE + Pudër Fiksuese + Buzëkuq DHURATË

  Lek 1,090.00 Lek 2,100.00
   PERSHKRIMI
   Fondatinë
   Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 
   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/fondatine-hd-pro-gizzene
   Pudër Fiksuese 
   Fiksues make-upi.
   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/loose-powder-gizzene
   Buzëkuq
   Një buzëkuq kremoz,shumë i pigmentuar i cili shkrihet  në buzë për të krijuar një ngjyrë të thellë ,duke i dhënë buzëve tuaja nuanca të lehta në ngjyrë për një pamje moderne.
   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/buzekuq-beauty-gizzene
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim