Fondatinë GIZZENE + Spray Fiksues DHURATË

  Fondatinë GIZZENE + Spray Fiksues DHURATË

  Lek 1,000.00 Lek 1,900.00
   PERSHKRIMI

   Fondatinë GIZZENE

   Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë. Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 

   https://modastikacosmetics.com/products/fondatine-hd-pro-gizzene?_pos=14&_sid=4da2fff00&_ss=r
   Spray Fiksues DHURATË
   Më shumë sesa spray fiksues për makeup-in! Siguron që make-upi juaj të qëndrojë në  gjatë gjithë ditës pa u prishur. Rregullon makeup-in tuaj, mbron ngjyrën e saj në mënyrë të njëtrajtshme, qetëson lëkurën tuaj. Është mat dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim