Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA
Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA
Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA
Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA

Fondatinë e lëngshme mat-ETEREA

Lek 3,000.00
  PERSHKRIMI
  • Trajtim inovativ i make up-it për lëkurën normale dhe të yndyrshme
  • I jep  lëkurës tuaj një hije të ngrohtë dhe shkëlqim të lehtë 
  • Siguron një mbulim të lartë dhe natyralitet me  efekt mat
  • Formula e fondatinës  është  e pasur me ekstrakte biologjike me funksione anti-oksiduese

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim