Seti Fondatinë Bestseller + Primer Dhuratë

  Seti Fondatinë Bestseller + Primer Dhuratë

  Lek 999.00
   PERSHKRIMI
   Fondatinë kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 

   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/fondatine-hd-pro-gizzene
   Primeri aplikohet në fytyrë në vend të kremit hidratues,si bazë e makeup-it duke i dhënë  pamje të njëtrajtshme fytyrës tuaj.Produkti më efikas për përhapjen e lehtë të fondatinës,në mënyre të njëtrajtshme.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim