Seti Fondatinë Bestseller + Lipgloss Dhuratë

  Seti Fondatinë Bestseller + Lipgloss Dhuratë

  Lek 999.00
   PERSHKRIMI
   Fondatinë
   Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 
   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/fondatine-hd-pro-gizzene
   Lipgloss 

   Shkëlqyes dhe hidratues buzësh me një mbulim të dukshëm. Pro-Glam LipGloss vjen me nje gamë të gjerë për të gjitha nuancat që ju dëshironi .

   Krijoni një pamje fantastike të buzëve, me mbulim të butë, gjithmonë me shkëlqim dhe asnjëherë të thatë.  

   https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/pro-glam-lipgloss-nga-gizzene?_pos=1&_sid=2f9a3cfd1&_ss=r

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim