Seti Fondatinë Bestseller + Korrektor Dhuratë

  Seti Fondatinë Bestseller + Korrektor Dhuratë

  Lek 1,299.00
   PERSHKRIMI

   Fondatinë Bestseller

   Kjo fondatinë siguron një mbulim të mesëm dhe një përfundim natyral mat të lehtë që zgjat deri në 24 orë në çdo nuancë.
   Formula përmban hidratues dhe pigmente që përshtaten me ngjyrën tuaj dhe shkrihen në lëkurë duke u njëtrajtësuar lehtë për të krijuar një efekt natyral, të ngjashëm me atë të lëkurës tuaj. 
   https://modastikacosmetics.com/collections/shop/products/fondatine-hd-pro-gizzene?_pos=1&_sid=3ec220bbb&_ss=r
   Korrektor

   Korrektori perfekt për aplikimin poshtë syve .Korrektor i lëngshëm me një strukturë kremoze që  jep një mbulim të lartë.I jep një ndjesi të lehtë lëkurës dhe aplikohet butësisht në mënyrë të njëtrajtshme. Pothuajse nuk ndjehet dhe  mbulon në mënyrë perfekte.

   https://modastikacosmetics.com/collections/gizzene/products/korrektor-gizzene?_pos=1&_sid=67b7bfd3c&_ss=r

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim