Eyeliner waterproof
Eyeliner waterproof

  Eyeliner waterproof

  Lek 600.00
   PERSHKRIMI

   Eyeliner,produkti që nuk mungon kurrë në çantën e kozmetikës së çdo vajze.

   Vendos një kthesë të guximshme me këtë eyeliner klasik të zi që është një zgjedhje elegante.

   Ky eyeliner  mundëson aplikimin e një vije precize dhe të thjeshtë.

   Me aplikimin e këtij eylineri do bëni që sytë tuaj të duken më të mëdhenj. Ky laps realizon një vijëzim të butë dhe fin.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim