Eye Shadow-IDUN Minerals
Eye Shadow-IDUN Minerals
Eye Shadow-IDUN Minerals
Eye Shadow-IDUN Minerals
Eye Shadow-IDUN Minerals
Eye Shadow-IDUN Minerals
Eye Shadow-IDUN Minerals
Eye Shadow-IDUN Minerals

  Eye Shadow-IDUN Minerals

  Lek 1,900.00
   PERSHKRIMI

   Eye Shadow me pigment të lartë  në variantin mat dhe me shkëlqim

   E gjithë formula e tonit të  syve nga IDUN Minerals është zhvilluar që të jetë e përshtatshme për sytë e ndjeshëm madje edhe për përdoruesit e lenteve sepse formula është e pasur me pigmente minerale shumë të pastra.

   Aplikojeni me një furçë të lagur për sytë , për një rezultat më intensiv.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim