Eupraxia-Vaj kundër Celulitit nga ETEREA

  Eupraxia-Vaj kundër Celulitit nga ETEREA

  Lek 3,700.00
   PERSHKRIMI
   • I përshtatshëm për kurimin dhe trajtimin e celulitit
   • Komponentët e tij natyralë minimizojnë problemet e lëkurës 
   • Stimulon qarkullimin e gjakut dhe sistemin limfatik
   • Për lëkurë më të butë dhe elastike. 


   Formati: 250ml

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim