Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Eupraxia - Krem kundër Celulitit
Eupraxia - Krem kundër Celulitit

Eupraxia - Krem kundër Celulitit

Lek 4,300.00 Lek 3,440.00
  PERSHKRIMI
  • Krem rigjenerues i trupit me veprim antioksidant
  • Ngadalëson procesin e plakjes së lëkurës
  • Shumë efektiv për trajtimin e Celulitit
  • Formula e saj përmban vajin biologjik të shegës dhe bajameve

   Formati: 250ml

  Mënyra e përdorimit!

  Aplikoni produktin në zonat që do të trajtohen dhe masazhoni me lëvizje rrethore derisa të thithet plotësisht nga lëkura .

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim