Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Seti organik më i veçantë në botë me 24K flori+DHURATE Larës për fytyrë delikate
Seti organik më i veçantë në botë me 24K flori+DHURATE Larës për fytyrë delikate

Seti organik më i veçantë në botë me 24K flori+DHURATE Larës për fytyrë delikate

Lek 13,200.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin dhe kujdesin e lëkurës nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito DHURATE  larësin për fytyrë delikate me vlerë 2600 LEKE! 😍😍

  Maskë+Serum

  •Efekt iluminues për lëkurën, qetësues, ushqyes dhe anti-rrudhë⠀
  •Nxit prodhimin e kolagjenit⠀
  •Tonifikues⠀

  🌟Lift & Light Gold Mask (Maskë për fytyrën)⠀
  🌟All You Need Super Serum (Serum me gjethe floriri)

   

  Larës xhel për fytyrën -DHURATE 

  me një aplikim të vetëm, ribalancon prodhimin e sebumit dhe i pastron poret deri në thellësi, duke mos e dëmtuar shtresën e hollë të lëkurës.Pastron lëkurën, redukton puçrrat, pikat e zeza dhe imperfeksionet.


  Kthehu ne fillim