Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • DELICATE BB CREAM-UMF
DELICATE BB CREAM-UMF

DELICATE BB CREAM-UMF

Lek 1,600.00 Lek 960.00
  PERSHKRIMI
  FshIhni, hidratoni dhe përsosni lëkurën tuaj me këtë krem BB  shumëfunksional . Formula e lehtë minimizon linjat e shkëlqyera dhe siguron një ngjyrim natyral të zgjatur për një mbulim perfekt.

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim