Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem anti-age për lëkurë normale dhe mikse
Krem anti-age për lëkurë normale dhe mikse

Krem anti-age për lëkurë normale dhe mikse

Lek 3,500.00
  PERSHKRIMI

  • Pastron, rifreskon lëkurën dhe lufton rrudhat e mimikës
  • Kthen  kompaktivitetin dhe elasticitetin pa shkaktuar yndyrosje të lëkurës
  • Acidi Hialuronik dhe agjentë të tjerë tonifikojnë dhe rigjenerojnë lëkurën
  • Me ekstrakte organike si kivi, mjedra,boronica dhe vajëra organikë

   

  Lëkura do duket më e tonifikuar dhe uniforme, që pas aplikimit të parë

  Përdorimi:

  Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim