Krem anti-age për lëkurë të yndyrshme

  Krem anti-age për lëkurë të yndyrshme

  Lek 3,500.00
   PERSHKRIMI

   Një produkt special kundër rrudhave

   • Stimulon rigjenerimin e qelizave
   • Rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës
   • Me përbërës vajërat cilësorë organikë të farave të rrushit, arganit et
   • Ushqen thellësisht lëkurën
   • I jep tonalitet dhe elasticitet
   • Përmban Acid Hialuronik dhe ekstrakte organike të kivit dhe trëndafilit
   • Lëkura do duket më e shndritshme dhe e rinuar.

    

   Përdorimi:

   Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim