Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem Anti-age për lëkurë delikate
Krem Anti-age për lëkurë delikate

Krem Anti-age për lëkurë delikate

Lek 3,500.00
  PERSHKRIMI
  • Trajtim specifik i dizenjuar për të parandaluar irritimet
  • Redukton skuqjet dhe mbron lëkurën ndaj faktorëve të jashtëm
  • Zbut në veçanti lëkurën delikate dhe përmirëson dukshëm pamjen e saj
  • Formula me Vitaminë E & Acid Hialuronik plotëson dhe rigjallëron lëkurën 

  Përdorimi:

  Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë, plotësisht të pastër dhe të thatë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim