Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem për këmbët
Krem për këmbët

Krem për këmbët

Lek 1,900.00
  PERSHKRIMI
  • Efekt zbutës për këmbë  të thata, të ashpra dhe të çara
  • I përbërë nga vajëra biologjike Vitaminë E dhe ekstrakte të trëndafilit  
  • Nxit riprodhimin e qelizave
  • Krijon veprim zbutës, rigjenerues dhe antibakterial

  Përdorimi:

  Aplikoni sipas nevojës dhe masazhoni butësisht derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim