Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Krem për duart
Krem për duart

Krem për duart

Lek 1,900.00
  PERSHKRIMI


  • Veti rigjeneruese
  • Hidratim, mbrojtje dhe butësi intensive për duart tuaja
  • Me përbërës vajërat e pastër të Arganit, Kastorit, Ullirit dhe Gjalpit Shea
  • I përshtatshëm për duar të thata dhe të çara
  • Vitamina E dhe C kanë efekt rikonstruktiv dhe tonifikues. 


  Aplikojeni dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim