Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE
Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE

  Highlighter Pluhur Cotta-GIZZENE

  Lek 1,099.00
   PERSHKRIMI

   Ky highlighter në formë pluhuri për fytyrën i jep një ngjyrë natyrale, të ngrohtë duke vënë në pah mollëzat tuaja.

   Jepini shkëlqim  fytyrës  tuaj me këtë ngjyrë të lehtë me pamje natyrale.Formula e butë e blush-it siguron një efekt me shkëlqim natyral me fokus të butë. Hijet e këtij blush-i  imitojnë shkëlqimin natyral të lëkurës për një fytyrë të shëndetshme dhe rrezatuese.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim