Caj për Dobësim

  Caj për Dobësim

  Lek 3,900.00 Lek 7,500.00
   PERSHKRIMI

   Dobësohu lehtë dhe shëndetshëm me  cajin kekreyemis.

   -Pastron trupin nga toksinat.

   -Heq ndjesinë e urisë së tepruar.

   -Heq kilogramët e tepërt.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim