Buze si qershi( Lipgloss+Laps kremoz)

  Buze si qershi( Lipgloss+Laps kremoz)

  Lek 0.00
   PERSHKRIMI

   Një shkëlqyes buzësh me ngjyra natyrale dhe mat i cili qëndron gjatë në buzë.Për buzë te ngjyrosura në mënyrë intensive dhe nuanca që zgjasin.

   Laps me teksturë kremoze e cila shkrihet në buzët tuaja.Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa problem mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim